27 Mart 2014 Perşembe

COLORFUL BIKER/BOMBER JACKETS 2014 SPRİNG-SUMMER FASHİON TRENDS

COLORFUL BIKER/BOMBER JACKETS

Colorful Biker Jackets
The biker jacket has long proved itself as an agreeable wardrobe companion, so it’s time to be brave and add a new hue into the mix.
Clockwise from main picture: Antonio Berardi, Vanessa Bruno, Richard Nicoll, Versace
Rengarenk Motorcu Ceketleri
Motorcu ceketi uzun ve hoş bir gardırop arkadaşı olarak kalıcılığını kanıtladı, bu yüzden artık cesaretle içine yeni bir renk karışımı ekleme zamanı!
Resimler saat yönünde sırasıyla: Antonio Berardi, Vanessa Bruno, Richard Nicoll, Versace
Bomber Jacket
There’s a new option this spring in addition trenchcoat; the bomber jacket. Shaped into a feminine style by Carven, Armani, and Balmain, the bomber jacket was the new spring fashion.
Biker jackets, bomber jackets and asymmetrical zipper are also popular new styles jackets for spring summer season
Biker jackets for new styles jackets from Donna Karan, Diesel Black Gold, Salvatore Ferragamo, Versace, Dries Van Noten, Christopher Raeburn
Bombacı Ceketi
Bu bahar trençkot montuna ek olarak yeni bir seçenek var; bombacı ceketi. Carven, Armani ve Balmain tarafından feminen bir tarza bürünerek bahar modası oldu.
Motorcu ceketler, bombacı ceketleri ve asimetrik fermuarlar, aynı zamanda yeni popüler stillerde ceketlerle birlikte ilkbahar yaz sezonu trendleri arasında yer alıyor.
Yeni stilleriyle motorcu ceketlerini Donna Karan, Diesel Black Gold, Salvatore Ferragamo, Versace, Dries Van Noten, Christopher Raeburn gibi markalarda görebilirsiniz.

                                                    
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder