13 Şubat 2016 Cumartesi

2015 / 2016 HAİR AND MAKE UP TRENDS

2015/ 2016 MAKYAJ VE SAÇ TRENDLERİ


FEMININITY IS THE THEME ON THIS SEASON' S MAKEUP. SEASON'S MAKEUP ARTISTS' FİRSTLY ADVICE IS EYE SHADOWS SHOULD BE GOLD SHADOW FOR SOFTEN LOOK.

KADINSILIK bu sezonun ANA makyaj teması. SEZONUN MAKYAJ SANATÇILARI İSE ÖNCELİKLE GÖZLERDE YUMUŞAK BIR GÖRÜNÜM IÇIN ALTIN TONLARINDA GÖZ FARI KULLANILMASINI TAVSİYE EDİYOR.
Makeup artists say blood red is the most trendy color on lipsticks for this season. And they says for now time to try mysterious and matte red colors.

Makyaj sanatçıları bu sezon için kan kırmızısı rengin rujlarda en moda renk olduğunu söylüyor. Ayrıca uzmanlar kırmızının gizemli ve mat tonlarını denemek isteyenler için de şimdi tam zamanı diyor.THİS SEASON EYELINER IS INSPIRING BY 60S GLAMOROUS STYLE. 

EYELINER SEZONDA  60LARIN GÖSTERİŞLİ TARZINDAN ILHAM ALIYOR.


Eye makeup makes with sharp brows. 
Göz makyajında ise keskin kaşlar ön planda.THERE WAS MAKEUP LIKE NO-MAKEUP FOR THIS SEASON SHOW ON GUCCI. PERFECT CONCEALER GIVE MODELS FLAWLESS SKIN AND THE BROWS WERE BRUSHED UP AND FILLED IN WITH BROW PENCIL. HAIR STYLES ARE SHAPING LOOSE AND HAPHAZARD.

GUCCI MARKASININ SEZON GÖSTERISINDE MAKYAJ YOKMUŞ GIBI BIR MAKYAJ STILI VARDI. MÜKEMMEL KAPATICILARLA MODELLERE KUSURSUZ BIR CILT VERIRKEN KAŞLAR TARANARAK KAŞ KALEMI ILE DOLDURULMUŞ. SAÇ STİLLERİ ISE GEVŞEK VE GELIŞIGÜZEL BIÇIMDE ŞEKILLENDIRILMIŞ.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder