14 Ekim 2013 Pazartesi

2013-2014 FALL/WİNTER MODERN GRUNGE TREND


MODERN GRUNGE TREND

I want to say hello to this trend with this beautiful grunge song.
Bu trende güzel bir grunge şarkıyla merhaba demek istiyorum.
 This season my favorite trend is modern grunge !
It’s seems that the 1990′s are coming back… This fall season grunge style comes back with a bit of ease, casual appearance and with a kind of punk. If you really in the mood, like “I don’t care” then this appearance is what you need ! :)
Bu sezon en favori trendim modern grunge !
1990′lar geri geliyor gibi görünüyor… Bu sonbahar sezonu grunge tarzı, bir parça daha basite indirgenmiş, günlük giyim stilinde biraz da punk bir havada dönüş yapıyor. Gerçekten de hiçbir şeyi takmıyorum havasındaysanız bu trend tam size göre ! :)
Grunge Trend: Mixing punk, rock and heavy metal touches, designers got style of the ‘80s grunge fashion trend for the new fall season, which stands out with lots of black and dark colors, studded leather, latex, mesh stockings and plaid shirts. Emilio Pucci, Rodarte, Vivienne Westwood and Saint Laurent are some of the designers, who used this rebellious style in their collections…
So, how to look like back in to ’90′s? First of all find yourself a good thin dress, then put on top a cool shirt and a leather biker jacket with nice ankle moto boots- these are the most basic essentials of modern grunge style. If it looks like a mess, then you are on the right way. And remember especially leather pieces makes your look more sophisticated! ;)
Another way how you can go modern grunge is to style your tacky top parts with skinny pants, it’s better to wear black ones, then you can try on some jacket and shirts in tartan and simple tee or a tank. New grunge is a bit more cleaned up and make sure your hair doesn’t look oily, as new modern grunge comes with dry and beautiful hair.
Grunge Trend: Yeni sonbahar sezonu için tasarımcılar punk karışımı, rock ve heavy metal dokunuşları taşıyan; çivili deri, lateks, örgü çorap ve ekose gömlek gibi parçalardan oluşan, siyah ve koyu renkleri içermesiyle dikkat çeken 80′lerin grunge moda trendini günümüze taşıdı. Emilio Pucci, Rodarte, Vivienne Westwood ve Saint Laurent kendi koleksiyonlarında bu asi stili kullanan tasarımcılardan bazıları…
Peki,nasıl ’90 lara geri döneceğiz? Öncelikle kendinize iyi bir ince elbise, cool bir tişört bulun sonra da bu parçaları modern grunge tarzının en temel esaslarından olan deri bir motorcu ceketi ve bilekte biten botlarla kombinleyin. Karmaşık giyinmiş gibi görünüyorsanız o zaman doğru yoldasınız demektir. Ve unutmayın özellikle deri parçalar daha sofistike bir görünüm elde etmenizi sağlayacak! ;)
Modern grunge tarzı giyinmenin diğer bir yolu da salaş görünen bir üst parçayla skinny pantolonunuzu kombine etmeniz… siyah renkte olanlarını tercih etmeniz daha iyi olur, basit bir ekose tişört ya da ceketle kombine ederek de bu tarzı yakalayabilirsiniz. Yeni modern grunge; daha temiz bir görünümde ve yağlı saçlar yerine temiz ve güzel saçlarla biraz daha pejmürdelikten arınmış bir şekilde karşımıza çıkıyor…

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder